“Покращення очікувати не варто”: дізнайтесь якою буде погода на вихідних

Покращення погоди очікувати не варто

Безработная стала миллионершей за сутки! Ее схема
На цих вихідних Україну накриють сильні снігопади, вдень температура повітря сягатиме -8 градусів. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У суботу, 3 березня, по всій території України очікується випадання снігу, місцями – снігопади.

Як повідомляється, на заході температура вдень від -5 до -8 градусів, уночі температура опуститься до -15 градусів. На сході очікують сильні снігопади, денна температура повітря -3…+1 градус, а вночі температура знизиться до -9. У центральній частині країни температура вдень від -4 до -2, а вночі — від -5 до -13.

На півночі сніг за температури від -1 до -7, удень від -6 до -13 вночі. На півдні очікують сніг із дощем, а в Криму синоптики прогнозують дощі, вдень температура повітря +1…+8 градусів, а вночі термометр може вказати на позначку -3.

Без істотних опадів буде лише в Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Одеській та Миколаївській областях.

На заході вдень температура повітря становитиме -1…-6 градусів, а вночі — -8…-15 градусів морозу. На сході вдень від -2 до -4, вночі — -6…-9 градусів нижче нуля. У центрі прогнозують аналогічну погоду. Температура вдень -3…-6, вночі — від -8 до -13 градусів.

На півночі вдень температура повітря від -4 до -7, а вночі похолоднішає від -9 до -13. У південному регіоні -5…+2 градуси вдень та від -1 до -11 вночі.

У Києві сильний сніг, температура від -5 до -7, удень -9…-11 градусів уночі.
ДЖЕРЕЛО