Поки ви сидите вдома за святковим столом! Притула виступив із сильною заявою

Відомий телеведучий та продюсер розповів, що займається так званим “тихим” волонтерством і сподівається дожити до часу, коли РФ платитиме Україні величезну контрибуцію​. Нещодавно на своїй сторінці у фейсбук, шоумен зробив відповідний волонтерський звіт, цитуємо:  Джерело

Перебуваючи з родинами за святковим столом не забувайте, завдяки кому ви маєте можливість зустріти свято у своїй домівці та під акомпанемент дитячого сміху.

У квітні ми з вами трошки зібрали грошей і частину з них освоїли наступним чином:
Традиційна щомісячна допомога тренінговому центру снайперів ССО у Кременчуці – 25 000 грн. У придбанні всього необхідного для безперебійного процесу тренувань нам допомагає Oleksiy Sikharulidze з фонду «Народний Тил».
Традиційна щомісячна допомога пальним для волонтерської структури парамедиків «Ангели Тайри», 500 літрів 92-го і 500 літрів дизеля – 27 765 грн.

«Добили» придбання буса для морпіхів з 503 бат – 28 500 грн. Придбанням, доставкою та іншими оргпитаннями займався харківський волонтер Олег Абрамычев.

Вище згадані Ангели Тайри потребують ремонту одного зі своїх бортів для евакуації поранених. Мова йде про Сабурбан («Крокодил»). Тачка легендарна. В обслуговуванні дорога, але на цьому борту за роки роботи було евакуйовано з нуля 300 поранених. Я пропонував Тайрі організувати придбання нового борта, але каже, що допоки цей зможе бігати – будуть юзати, бо там де вони їздять, рідко яка машина проходить. Виділив на ремонт 80 000 грн. Перевірити/перепитати/поцікавитись чим ще можна допомогти «Ангелам» можете у їх очільниці Юлія Паєвська (Julia Paevska).

Ще одне суттєве фінансове вливання відбулось для наших водолазів. 100 000 грн.

Ну і найдорожча цяцька: черговий борт «Лелека 100». Піде аеророзвідці в/ч 2724 у Карлівку.

Поки все. У квітні на потреби Українського Війська та дотичних до нього структур ми витратили 711 265 грн. Таку суму забезпечили сотні донорів зі всього світу. Переважно ті, хто мешкає в Україні.

Усього за 4 місяці 2019 року ми з вами, друзі, витратили на потреби Армії 2 286 092 грн.
Низький уклін за допомогу усім донорам!!!
Щиро дякую усім за те, що ми досі маємо можливість допомагати нашим захисникам і забезпечувати їх потреби там, де трохи не встигає держава. Я розумію, що зараз свята і сімейні бюджети стали мілкішими, але весна буяє в повній мірі, і скоро під прикриттям «зеленки» активізуються ворожі ДРГ, а отже, хлопцям і далі буде потрібна наша поміч, щоб не тільки ми, але й вони, змогли посидіти зі своїми родинами за святковим столом.