ПОЛЬЩА ЗАКРИВАЄ КОРДОН? УКРАЇНЦЯМ МАСОВО ВІДМОВЛЯЮТЬ У В’ЇЗДІ, НАЗВАНО ОСНОВНІ ПРИЧИНИ

Як стало відомо, у першому півріччі поточного року в Польщі кількість відмов у перетині кордону українцями збільшилася на 12%, але темпи росту пішли на спад.

Про це інформують польські прикордонні служби.

Таким чином, точна кількість відмов у в’їзді українським громадянам на кордоні з Польщею склало 27923 випадки, що на 12,1% більше, ніж за той же період 2018 року.

“Це говорить про те, що ситуація з відмовою у в’їзді громадянам України на кордонах Європейського Союзу стабілізується після більш ніж 50-відсоткового зростання в 2018 році.

Адже абсолютна більшість всіх відмов у в’їзді в ЄС відбуваються на польському кордоні. Ми очікуємо подальшої стабілізації цього показника”, – повідомила директор організації Ірина Сушко.

З її слів випливає, що різке зростання відмов у 2018 році був очевидний, так як після початку дії безвізового режиму з ЄС вони перемістилися з етапу отримання візи на етап перетину кордону.

 

“Насправді, якщо ми візьмемо дані по 2016, до безвізу, додамо відмови у візі до відмов на кордоні і порівняти з аналогічними даними за 2018, то побачимо, що загальна кількість відмов навіть зменшилася”, – наголосила Сушко.

Варто підкреслити, що серед основних причин відмови назвали недолік документів для підтвердження мети візиту та умов перебування , а також коштів для забезпечення перебування або повернення назад.

джерело