Поліція затримала пенсіонера, який вирощує вдома полуницю ТОННАМИ! Навіть правоохоронці були шоkовані (ФОТ

В Одеській області поліція при взаємодії з податковою службою відвідали 74 річного пенсіонера Євгена Івановича Добренко з однієї простої метою – чому дохід пенсіонера став рости з феноменальною прогресії?

За даними правоохоронців, Євген Іванович зробив спробу покласти на ощадну книжку 150 000 гривен, після чого співробітникам податкової служби було повідомлено про підозрілу діяльність пенсіонера.

За словами співробітників, перше, що кинулося в очі – стійкий запах свіжих ягід! Відчуття, ніби в дитинстві на галявину з суницею мокрою вийшли.

Коли зайшли до пенсіонера на кухню, то були в шоці!

Ми відразу розпитали діда:

“Звідки стільки полуниці у Вас, Євгене Івановичу?

Пенсіонер був наляканий приходом поліції в його будинок, однак, зібрався з думками і почав пояснювати:

“Я, синки, все життя своє відпрацював на заводі до самої пенсії. Ні здоров’я, ні гідної старості, немає … Благо внуки і діти є – одна радість!

Так ось, мені дочка якось завезла дві коробки ягідниць. Сказала просто поставити на кухні і поливати періодично. Я, людині у віці, самі розумієте … все в радість, чим зайняти себе можна.

Дочка сказала – рости буде багато, потрібно тільки знімати ягоди вчасно!

Після того як полив ягоди, на старості років зовсім вже забув про неї. Потім зайшов на кухню і трохи серце не схопило!

Очам своїм не повірив! Здоровенні, соковиті ягоди полуниці важко звисали з паростків!

З двох ягідниця мені вдалося вирощувати за день по 4 кг великої полуниці! Я навіть уявити не міг, що зможу на старості років на цьому заробляти …ЧИТАЙТЕ:

Потім зателефонував донькою і мало не благаючи просив ще 5 коробок замовити, і принести. Як тільки вона мені їх принесла, я почав вирощувати по-крупному!

З семи ягідниць я вже не знав куди цю полуницю складати, виходило близько 50-70 кг полуниці в день-два!

Холодильника не вистачало, відразу варення, джем, компоти доводилося робити, онуків пригощав, сусіди вже за полуницею на радощах забігали!

Потім зрозумів, що потрібно продавати … І собі старість гідну зробити, та й онукам з дітьми життя налагодити!

Перший час почав ходити на вокзал і у мене там відра з полуницею 5 літрові розбирали з руками і ногами! Ще б пак, всім потрібна полуниця здорова..

Коли перші 7 000 гривен з декількох походів на вокзал порахував, чесне слово я аж заплакав! Це ж кілька моїх пенсій, а прийшли так легко … Прикро стало за свій багаторічну тяжку працю!

Євгенія Петровича поліцейським ледь вдалося заспокоїти. Йому допомогли з керівництвом одного з супермаркетів скласти трудовий договір і отримати офіційне працевлаштування, що допомогло пенсіонеру довести свої доходи на законодавчому рівні!