“Помер вранці у своєму будинку”: Не стало відомого актора

У США на 76-му році життя помер актор і музикант Девід Огден Стірс, зірка культового серіалу 70-х “МЕШ”. Про це повідомило агентство по пошуку талантів MKS в Twitter., передає Корупція.Інфо

“Девід помер вранці 3 березня 2018 року в своєму будинку в Ньюпорті, штат Орегон, після мужньої битви з раком сечового міхура”, – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що Стіерс прославився в 70-ті завдяки ролі майора Чарльза Емерсона Вінчестера III в телесеріалі M*A*S*H

Девід Огден Стиерс народився 31 жовтня 1942 року в Іллінойсі. Після закінчення школи вступив до університет штату Орегон і там влаштувався на довгі роки. В Сан-Франциско і Лос-Анджелес прилітав тільки на зйомки і для участі у театральних постановках.

Комедійний серіал “МЕШ” оповідає про життя військового пересувного хірургічного госпіталю № 4077 (MASH — Mobile Army Surgical Hospital), розташованого в Ийджонбу, Південна Корея під час Корейської війни. Перша серія була показана 17 вересня 1972 року, а остання, що вийшла в ефір 28 лютого 1983 року, є другою за розміром телеаудиторії (106 мільйонів глядачів) за всю історію американського телебачення. Цей серіал до сих пір зберігає високі рейтинги і транслюється багатьма телекомпаніями у всьому світі.

Крім того, він відомий як актор озвучення, його голос можна почути у багатьох мультфільмах студії Disney.

Стіерс був також добре відомий в США як диригент. Він керував симфонічним оркестром Ньюпорта і постійно брав участь у музичному фестивалі Ернеста Блоха. Як диригента його запрошували керувати оркестрами для разових виступів більш ніж в 70 країнах світу.