Помре кожен 10-й: Доктор Комаровський попереджає про спалах нової інфекції

Після кору українців очікує спалах ще страшнішої і смертоносної хвороби – дифтерії.

Про це заявив відомий дитячий лікар Євген Комаровський у своєму відеозверненні.

В інтерв’ю виданню «Гордон» медик зазначив, що про епідемію кору він попереджав ще рік тому:
«Я про кір попереджав ще рік тому, але ви не вірили. Суспільство жадає трупів, без жертв ніхто не хоче вірити.

І зараз я хочу попередити: кір – це всього лише розминка, квіточки. Буде гірше, і кір здасться солодкою ягідкою на торті. А тортик – це дифтерія ».

Доктор підкреслює, що якщо від кору можна зробити щеплення один раз, то від дифтерії потрібно щепитися тричі, а потім знову через рік і знову – кожні 10 років вакцинуватися. Імунітет до дифтерії неможливо виробити швидко.

«При цьому дуже нерозумно робити щеплення тільки кору, забуваючи при цьому про дифтерію. Дифтерія косить дорослих, які колись в дитинстві зробили щеплення.

При дифтерії без сироватки вмирає 50% хворих. З сироваткою навіть в кращих клініках світу смертність 10-15%. Тобто кожен 10 хворий вмирає. В Україні з сироваткою напружена ситуація », – каже Комаровський.

За словами в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, кір прийшов в Україну з Румунії, де існують проблеми з вакцинацією від цієї хвороби.
реклама

Ростислав Гордон / Gordonua.com
Комаровський рішуче відкидає популярну оману, ніби кращий захист дитини від хвороб – відмова від відвідування дитячого садка:

«Це все абсолютна фігня! Дитячі садки – це норма. Там діти повинні хворіти.

реклама

Діти не бояться сопель за правильної організації допомоги. Соплі – це загартування імунітету, профілактика алергії. Це страховка від онкології: легкими вірусами ми тренуємо імунну систему ».

Що стосується щеплень, то Комаровський переконаний: вони абсолютно необхідні:
«Це найефективніший спосіб профілактики інфекційних хвороб, практично знищений ЗМІ і беззаконням інформаційного простору в нашій країні».

Доктор розповів страшну історію про 5-річну дівчинку, яка недавно померла від дифтерії у нього на руках. Зрозуміло, вона була не прищепленою:

«Дифтерія – це смерть в ясній свідомості, коли дитина каже:” Дядя Женя, ви вже три ночі не спали, йдіть, я все одно помру “. І вмирає через дві години. І після цього я живу в країні, де більше половини дітей не щеплені від дифтерії – просто вити хочеться! »

Знаменитий педіатр дає досить невтішні прогнози про майбутнє:

«У нас не тільки менш 50% дітей щеплені від дифтерії, у нас взагалі нуль мілілітрів протидифтерійної сироватки – єдині ліки для лікування цієї інфекційної хвороби. Якщо вдарить дифтерія – буде просто катастрофа.

Я кричу про це вже три роки. Про те, що навіть сироватки немає. Це привід зібрати Раду національної безпеки і негайно вирішити питання, тому що противоботулинистических препаратів теж немає, правець лікувати нічим і так далі. Про сказ взагалі всі мовчать ».

джерело