Пора додому: заробітчани різко відреагували на “антибандерівський” закон Польщі

Прийняття так званого «антибандерівського закону» Польщею обурило українців

Як свідчать ексклюзивні коментарі Politeka, українці вважають, що стосунки будуть ускладнюватися й надалі. Сообщает pozachasom.pp.ua

«Як би ми себе не заспокоювали, але між поляками і громадянами України, стосунки стають проблемними і відношення це ми незабаром відчуємо… на жаль», «Раз така фуйня,то нєфіг їздити до Польщі, бо ми для них були і будимо бидлом і дешевою робочою силою в ігнор Польщу, пся крев!», «Їх в такому випадку повинні змусити прийняти у себе біженців з Сирії, Афганістану. Нехай католицька країна дізнається різницю», «Да нехрен там робити, якщо самі поляки втікають звідти. Китайців нехай кличуть – заповнять усю територію», – йдеться в коментарях.

Також декому здається, що після прийняття цього закону краще переставати їздити на заробітки до Польщі.

Як повідомляла раніше Politeka, українці, які зараз проживають в Польщі, впевнені, що принижувати їх після вступу в силу так званого «антибандерівського закону» будуть частіше.

Зазначимо, за словами Оксани Гузар, яка зараз працює медсестрою в Лодзі, двох її знайомих побили прямо на вулиці. Спровокувати агресію, уточнює українка, може що завгодно, особливо нетерпимі поляки стають до української символіки.