Поради, які допоможуть налагодити міцний зв’язок з Ангелом-Охоронцем

Скористайтеся цими порадами які допоможуть вам змінити ваше життя на краще.

Кожен з нас щоденно стикається з різними проблемами, які доводиться самотужки вирішувати. Поряд знаходяться наші помічники – Янголи-охоронці. Вони послані кожному з нас від Бога, для допомоги у складних життєвих викликах.

Мало хто в це вірить, але…

Щоб встановити з ним зв’язок скористайтеся кількома порадами.

  1. Частіше просіть про допомогу.

Головна мета Янгола охоронця  – допомога своєму підопічному. Він ніколи не нав’язує свою волю. Він може допомогти лише тоді, коли його про це попросити. Янголи допомагають не тільки в безнадійних ситуаціях, а й у буденних проблемах.

  1. Будьте дуже уважні.

Коли людина попросила допомоги у свого Янгола, потрібно  звертати свою увагу на всілякі знаки, вказівки, передчуття, інтуїцію, а також на поради від незнайомця чи близької людини.

  1. Дійте згідно з отриманими вказівками.

Коли з’являється особливе відчуття — це є той знак, який підкаже, що потрібно робити. Після чого людина зможе обрати правильний шлях по якому потрібно далі рухатись.

  1. Ставте питання від інших людей.

Стосунки з іншою людиною — це ще одна сфера в якій Янголи можуть допомогти. Для цього потрібно попросити про допомогу у Янгола вашого партнера, щоб допомогти вирішити різні проблеми.

  1. Частіше дякуйте за допомогу.

Дякувати Янголу-охоронцю потрібно ще до того, як людина отримає відповіді на свої прохання. А після отриманої допомоги, ще раз щиро необхідно подякувати Янголу.

  1. Залиште місце для чогось кращого.

Буває, що на своє прохання, людина може отримати дуже несподівану підказку чи допомогу, на яку навіть не могла сподіватись. Потрібно залишати місце для таких незвичайних результатів, тоді кожен буде отримувати відповіді, які можуть виходити за межі відвертих мрій та сподівань.Поділитися на Facebook