Порошенко має очолити гей-парад: Скандальна вимога Європарламенту вразила всіх українців

В Україні 17 червня має відбутися запланований Марш рівності, в якому візьмуть участь представники ЛГБТ, передає Корупція.Інфо

Ця подія вже викликає величезний резонанс в Україні. Багато представників націоналістичних організацій заявляють, що не допустять проведення “гей-парадів” в країні. Проти такої ініціативи виступили і представники духовенства.

В Європарламенті теж вирішили зробити заяву щодо майбутнього параду і написали відкритого листа Президенту України. У ній 35 депутатів закликали главу держави очолити Марш рівності і забезпечити захист громадян.

 

 

«Великі зміни часто починаються з символічних жестів. Ми закликаємо українських лідерів і влади приєднаються до своїх громадян на «КиївПрайд» 17 червня. Зробіть історію і станьте разом з українцями, які йдуть до демократії в нашій європейській сім’ї », – написали євродепутати.

За попередніми даними, організатори акції планують, що до маршу приєднаються 5 000 українців. Збір і старт акції запланований на дев’яту ранку біля Національної опери України. Сам Президент поки на лист європейських політиків не відреагував.