“Порошенко, Тягнибок – ваші вороги!”: Гнівний пост звичайного українця навів фурор у мережі

Уже багато було сказано і написано про ситуацію навколо формули Штайнмаєра для Донбасу, про її прихильників і опонентів.

І скільки людей, стільки і думок. Пропонуємо вам ознайомитися з потужним зверненням до всіх українців, яке написав на своїй сторінці в Мережі користувач під ніком Вадим Романенко.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на korupciya.com

Чоловік нещадно розкритикував мітинги проти формули Штайнмаєра, а особливо представників колишньої влади і так званих патріотів.

Подаємо мовою оригіналу:

“Порошенко, Тягнибок, Ярош, Корчинский. Так звані ,,українські націоналісти”. Вони нахабно наділили себе повноваженнями представляти українську націю і оголошувати її інтереси.
Українці, як ви могли повестися на цей розвод ?! Невже ви не бачите, що у них на мордах написано їхнє походження! Це звичайні продажні шльондри, мета яких виконати замовлення олігархічної мафії. Створити імітацію націоналізму. Все , що від них вимагали, то відвести народний гнів від хапуг і ворів ,та спрямувати його на когось іншого. На росіян, на дійсно націоналістів, на любого, хто загрожує пануванню олігархії в Україні. Вони не нехтують брудними методами. Пересварити слов’ян, пересварити суспільство. Вони зараз намагаються дестабілізувати країну, щоб врятувати свої жопи, щоб Ахметову зберегти бізнес, щоб продовжити спровоковану ними війну і дати нажитися баригам. Вони заховали свої булькаті пики за портрети Степана Бандери. Але Степан першими розстріляв би їх, якби був зараз живий. Повстанська армія воювала за народну Україну. А метою цих покидьків є олігархічна Україна з хазяйвами неукраїнського походження.

Вони-ваші вороги! Переодягнені у вишиванки, замасковані під патріотів, хитрі і підступні. Вони мої вороги, бо я бачу Україну народною республікою. УНР -це наше майбутнє. Соціалізм з дійсно національним присмаком здатен швидко відродити країну і зробити націю щасливою!”, – пише Романенко.

У коментарях українці розділились на два табори – знайшлись такі, хто підтримує чоловіка і підписується під кожним словом, а також і такі, хто радикально проти і називають Романенка “зелебобіком”.