Порошенко втік з грошима на острови, з’явилося фото: “Щоб не пропали …”

олишній президент України Петро Порошенко відправився відпочивати за кордон

Про це розповів блогер Михайло Шнайдер. Він розкрив на своїй сторінці вFacebook , де лідер “Європейської солідарності” проведе анонсований відпустку. А також попередив, ніж це для нього обернеться.

За словами автора публікації, Петро Порошенко втік на Мальдівські острови, які так полюбилися йому з часів минулого вояжу. Михайло Шнайдер нагадав, що в Україні колишній глава держави є фігурантом декількох кримінальних справ, в рамках яких його недавно викликали на допит. Він припустив, що в майбутньому політику доведеться ще багато про що поговорити зі слідчими.

“Сьогодні Петя відбув у відпустку … на свої улюблені Мальдіви. Засмагати і набіратся Сил. Адже по приїзду вони йому точно Знадобляться. Допити річ не легке …”, – підкреслив блогер.

Він також опублікував “фотожабу”, де Петро Порошенко зображений в кріслі на тлі океану. В руках він тримає чемодан, з якого буквально вивалюються пачки доларів. Багато користувачів соціальної мережі теж впевнені, що глава “Європейської солідарності” відбув на кордон не з порожніми руками. Українці впевнені: Петро Порошенко полетів витрачати щедрі відпускні. Але вони впевнені, що колишньому президенту не відкрутитися від покарання:

“Як смішно повернутися буквально на пів року назад, і згадати який він був корольок, що він собі дозволяв, і як себе вів .. життя циклічна .. думаєш схопив бога за бороду і все дозволено? А потім піздик і про бетон еблом .. горіти тобі в пеклі Петя “; “Була здивована заявою Карасьова про те, що він проти переслідування Порошенко. Його що просто так викликають на допити? Порошенко повинен понести покарання за все, що створив”; “Півдня ушандрілся у відпустку, тепер цей. Так втомилися! Щоб не пропали відпускні! А покарання все-таки буде!”; “Звичайно повернеться, яка ще країна дозволить себе так грабувати”; “Одне іншому не заважає, він взяв відпустку і відпускні. Допити почекають, а не захочуть чекати то нехай без нього ведуть якщо їм це треба”; “Щоб у цих допитів був хоч якийсь результат. Хоча б підозра. Хоч однісінька”; “Може втопиться”.

Джерело:http://politeka.net