Порошенко вже на НСК Олімпійському: дивитися онлайн, що там робиться..

Онлайн трансляція виступу президента України Петра Порошенка в Києві на НСК “Олімпійський” 14 квітня 2019 року в рамках ініціативи глави держави про дебатах з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським.

Відзначимо, що штаб “Команда Зеленського” спочатку запропонували Петру Порошенко дебати на стадіоні 19 квітня. Про це в неділю, 14 квітня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на онлайн-трансляцію виступу.

Відзначимо, що на НСК “Олімпійському” 14 квітня о 14:00 може відбутися один з етапів дебатів Порошенко і Зеленського перед другим туром голосування в рамках виборів Президента України.

Також важливо повідомити, що в штабі Порошенка відповіли, що їх Порошенко готовий приїхати на “Олімпійський” 19 квітня але не о 19:00. Так як цей час збігається з офіційним часом дебатів в ефірі “Суспільного”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 19 квітня на НСК “Олімпійський” кандидат в президенти України запросив на дебати чинного президента Петра Порошенка. Глава України організував зустріч з прихильниками 14 квітня але не на стадіоні, а за стадіоном. Виступ Порошенко заплановано на 14:00.

Джерело