“Посадити його на…”: Як віце-прем’єр придумала покарати Москаля за образу Супрун

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль порушив норми Кодексу України про адміністративні правопорушення, образивши виконуючу обов’язки міністра охорони здоров’я Уляну Супрун, передає Корупція.Інфо

Про це вчора на своїй сторінці в Facebook заявила віце-прем’єр України з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Статтею 173 передбачена відповідальність за дрібне хуліганство – накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виконання громадських робіт на термін від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб. Яке рішення прийме суддя, якщо таке звернення таки буде? », – запитала Іванна.

Віце-прем’єр також вважає, що Москаль повівся «категорично неприйнятно». Климпуш-Цинцадзе закликала своїх колег в Кабміні «жорстко відповісти на таке неподобство».

«Це є образою не лише міністра, але і всіх в суспільстві, хто не бажає чути нецензурщину. Вже не кажучи про те, що вона звучить від чиновника», – написала чиновниця.

В свою чергу, Геннадій Москаль направив на незалежну перевірку в Генпрокуратуру України всі матеріали на отримання Закарпаттям вакцини.

“Усі матеріали на отримання Закарпаттям вакцини я направляю для незалежної перевірки в Генеральну прокуратуру України – нехай вона зробить висновки про правильність дій ОДА та МОЗ. І притягне МОЗ до відповідальності за дрімучий непрофесіоналізм і злочинну бездіяльність”, – уточнив він.

Москаль додав, що забезпечення вакцинами для щеплень проти дифтерії, кашлюку, кору, поліомієліту, правця і туберкульозу – компетенція Міністерства охорони здоров’я України.

“Останні кілька років Закарпаття, як і багато інших областей, відчуває постійний брак деяких видів вакцин, а з 2017 року відсутність вакцини проти кору призвело до спалаху захворювання, – зазначив він.