Пощастить не всім: В Україні планують знизити пенсійний вік

Верховна Рада може прийняти за основу проект закону про призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули в результаті поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час участі в революції Гідності.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Відповідну рекомендацію парламенту зробив Комітет з питань соціальної політики.

“Члени Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянули проект Закону” Про внесення зміни до ст. 115 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час участі в революції Гідності (№7429) “, – йдеться в повідомленні.

Так, передбачається, що після прийняття законопроекту право на призначення дострокової пенсії отримають: дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб; діти, які стали інвалідами до досягнення повноліття; батьки, яким надано статус особи, на яку поширюється дія Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
Після розгляду проекту закону члени парламентського комітету підтримали його і рекомендували Верховній Раді прийняти документ за основу.

джерело