Поставте лимон біля ліжка перед сном, він знімить втому, покращить самопочуття.

Лимон містить багато корисних речовин та допомагає боротися з застудними захворюваннями. Його додають до теплого чаю та роблять різні корисні й цілющі засоби. Але є ще один незвичайний метод використання лимону.

Навіщо класти скибочку лимона біля ліжка:

  1. Знімає нервову напругу.

Ефірна олія лимону, чудово допомагає розслабитися та прокинутися спокійним й відпочилими. Для цього потрібно відрізати шматочок лимона та покласти біля ліжка.

  1. Покращує мозкову активність.

Ефірна олія цього фрукту, також впливає на роботу мозку. Якщо постійно вдихати лимонний аромат, то нова інформація запам’ятовується швидше, покращується мислення та концентрація.

  1. Покращує настрій.

Аромат лимону допоможе поліпшити настрій, підбадьоритися та отримувати позитивні емоції.

  1. Полегшує дихання.

За рахунок вмісту великої кількості антиоксидантів й інших корисних речовин, лимон очищує повітря від вірусів та бактерій. Це значно полегшить дихання при застуді та бронхіальній астмі.

  1. Нормалізує артеріальний тиск.

Ті люди, які страждають від гіпертонічної хвороби, повинні на ніч класти скибочку лимону біля ліжка. Це допоможе підтримувати тиск в нормі.

  1. Засіб від комах.

Лимон допоможе відлякувати різних комах, які надокучають навесні та влітку. Для більш ефективної дії, розріжте лимон на дві частини та вставте в кожну гвоздичний бутон.