Поставте на дно горщика це натуральне добриво і ваші квіти будуть довго і пишно цвісти

Банан дуже смачний тропічний фрукт, який швидко набув популярності в наших краях. Він насичений вітамінами та поживними компонентами, життєво необхідних для людського організму. Але банан може стати в нагоді не тільки для ситного перекусу. Його цінна шкірка стане відмінним добривом для квітів.

Натуральна підгодівля позитивно впливає на рослини, збільшуючи в розмірі їх бутони. Як же зробити добриво на основі бананової шкірки? І які заходи вжити, щоб рослини радували вас пишним цвітом?

Незамінна користь бананових очисток

До складу бананової шкірки входять цінні мінеральні компоненти. Завдяки калію, магнію і фосфору, рослини починають активно розвиватися. Так прискорюється не тільки їх зростання, але і змінюється процес цвітіння. Рослини регулярно викидають красиві і великі бутони.

Підготовка бананової шкірки

Хочемо приділити окрему увагу підготовці бананової шкірки перед застосуванням. Її заздалегідь необхідно промити і почистити щіткою. Бажано робити це в мильному розчині. Таким чином ви очистите шкірку від можливих забруднень.

Не слід забувати про цей важливий моменті. Адже в окремих випадках брудна шкірка може занести в грунт сильні інфекції. І замість позитивного ефекту ви отримаєте тільки зайві проблеми.

Використання добрива

Удобрювати рослини банановою шкіркою простіше простого. Перед посадкою рослини, її потрібно помістити прямо на дно горщика. Шкірка почне повільно розкладатися в грунті і саджанець зможе отримувати всі необхідні йому речовини.

Перед використанням бананову шкірку варто порізати на дрібні шматочки. Далі ми беремо квітковий горщик, засипаємо туди дренажний шар і невелику кількість землі.

На дно викладаємо шар з бананової шкірки. Для невеликих рослин знадобиться приблизно 5 шматочків такого натурального добрива. Як тільки ви виклали бананову шкірку на землю, можете переходити до посадки самої рослини.

Добриво підходить для всіх домашніх квітів. Воно зовсім не витратне і не вимагає особливих зусиль для підготовки. Підживлення принесе тільки позитивний результат, яким ви будете дуже задоволені!