Поставте це в лунки перед висадкою розсади огірків і урожай вас приємно здивує

Якщо ми виростимо міцну, хорошу розсаду огірків з потужною кореневою системою, але не підготуємо грядку в теплиці до посадки і не внесемо потрібні добрива, підживлення, то не отримаємо зростання і плодоношення огірків і багатого врожаю.

Адже огіркам необхідне постійне підживлення корисними речовинами. Під огірки потрібно готувати не тільки лунки, а й грядки цілком.

Адже огірки дуже чуйні на підгодівлі, тому грядки під них потрібно готувати грунтовно.

Грядку почніть готувати до висадки за 2-2,5 тижні.

Викопайте її на глибину 50 см і заповніть перепрілим гноєм, перепрілим листям, всілякими відходами, торішньою травою, взагалі всім, що є на городі.

А щоб органіка краще перепріла додайте чуть чуть аміачної селітри, а на дно кілька гранул суперфосфату, він повільно і погано пересувається по грунті і для коренів буде знахідкою в літній сезон. Потім дуже добре полийте грядку і залишіть, щоб грядка осіла і тільки після цього приступайте до висадки розсади на грядку.

Перед посадкою викопайте велику лунку, закладіть кілька жмень подрібненої кропиви, так як кропива має велику кількість корисних елементів.

Далі невелику жменю деревного попелу, жменьку цибулиння, спочатку лушпиння цибулі змочіть водою і три таблетки гліокладіна, в якості профілактики кореневих гнилей.

Потім перегній і все ретельно перемішайте, а далі щедро полийте. І тільки після цього висаджуйте розсаду огірків.

Цей спосіб посадки забезпечує постійне підживлення, так як швидко починається процес бродіння і почнеться самовіддача корисних компонентів рослинам.

Така закладка живить огірки в період усього сезону і рослина отримує всі необхідні речовини.

Завдяки такій посадці, врожайність огірків стане високою і тривалість плодоношення збільшилася.