Пoтрiбнo неrайнo пiднeстu дo Нacтi дuтuнy! Цe її врятує: Бaтькo Фріске зpoбuв ceнcaцiйнy зaявy

Батько Жанни Фріске Володимир Борисович розповів, як він свого часу допоміг тяжкохворий дочки. Цей спосіб може врятувати Анастасію Заворотнюк .Анастасія Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк у важкому стані перебуває в московській клініці. У зірки рак мозку на останній стадії, а також набряк мозку, пневмонія, параліч руки. Зірку серіалу «Моя прекрасна няня» ввели в стан штучно коми. Поруч з нею знаходиться мама і чоловік Петро Чернишов. Відвідують Чи важкохвору артистку її діти – 22-річна Ганна, 18-річний Майк і малятко Міла, який немає і року, – не повідомляється.

Тим часом батько Жанни Фріске, яка померла від раку мозку в 2015 році, дав пораду родичам Заворотнюк. Володимир Борисович вважає, що малятко Міла однією своєю присутністю поруч з мамою може поліпшити стан актриси.

«Найголовніше, щоб вони були поруч … Все дні, що відведені Насті, треба бути поруч з нею. Навіть якщо вона без свідомості, то відчуває, що близькі зараз поруч і люблять її. Моя Жанночка відчувала це. Коли ми підходили до неї, брали за руку, то пульс у неї завжди частішав ».

Як пишуть ЗМІ, у Заворотнюк неоперабельна глиобластома. Від цього виду раку померла і Фріске. Відзначимо, що перебіг хвороби у зірок схоже: пухлина мозку виникла у них після народження дитини.

«Жанна хотіла до останнього подиху бути поруч з Платоном … Якщо є така можливість і дозволяє ситуація, нехай частіше привозять Настусі дочку. Це важливо, повірте », – зазначив Володимир Борисович.

Нагадаємо, після смерті матері Платон живе зі своїм батьком Дмитром Шепелєвим.