Повернення Зеленського в Квартал 95! «Є домовленість», озвучено несподіване рішення!

Володимир Зеленський вийшов зі свого бізнесу тільки на п’ять років: після закінчення його президентського терміну політик зможе повернути свою частку

Про це в інтерв’ю ТһеБабель розповів його бізнес-партнер і друг Сергій Шефір.

Він повідомив, що Зеленський, якому в найближчі тижні належить очолити Україну на посту президента, вже вийшов зі своїх бізнес-структур.

“Він вийшов. Може там один-два підписи залишилися. Віддав комусь свою частку. Може мені, може Борису, я не пам’ятаю. Це настільки неважливо, тому що ні я, ні Борис його точно не підставимо і не підведемо», – заявив Шефір.

Він зазначив, що Зеленський буде отримувати дивіденди від роялті, а через п’ять років зможе повернути свою частку в бізнесі.

владимир зеленский

«Віддав якесь право голосу, вплив. Він буде отримувати дивіденди від роялті, якісь бренди залишилися на ньому. У нас є домовленість, що ми повернемо його частку по завершенню п’яти років», – зазначив друг новообраного президента.

Він також повідомив, що в даний момент основний дохід студія «Квартал 95» отримує від телебачення, в той час як до 2014 року – це були доходи від бізнесу в Росії.

Раніше ми писали про те, що стало відомо, хто може замінити Володимира Зеленського в студії «Квартал 95».

Багатьом українцям цікаво, хто ж стане новим обличчям розважальних проектів студії після того, як його лідер був змушений піти зі сцени.

Тут перед потенційним кандидатом на «роль Зеленського» стоїть серйозне завдання: йому належить грати президента України.

зеленский

Першим претендентом на цю роль може стати Олександр Пікалов, який вже грав І Януковича, і Порошенко.

Ще одним претендентом на посаду головного особи «Вечірнього Кварталу» є колишній учасник «Ліги сміху» Володимир Мартинець. Він уже з’являвся на сцені «Кварталу», а також сам пише жарти.

Джерело