Повертаєм білий колір пластиковим вікнам без затрат

Всі добре знають, що білі пластикові підвіконня і віконні рами рано чи пізно, якщо за ними не доглядати, почнуть жовтіти. Особливо зовні це виглядає дуже не гарно, тому не радимо допускати пластик до пожовтіння, але як бути якщо пластик вже пожовтів? Відповідь в цій статті.

Варто відразу сказати, що будь-які спиртовмісні засоби і пластик один з одним погано взаємодіють. Тому спирт краще не використовувати. Від його впливу поверхня пластика може стати матовою, що візуально досить сильно помітно. Якщо вже його і застосовувати, то лише тоді, коли забруднення занадто стійкі.

Ще один профілактичний момент — стандартне прибирання. Періодичне протирання пластикових поверхонь, звичайно, не є запорукою того, що жовтизни взагалі не буде, але з’явиться вона набагато пізніше.

Засіб № 1

Суміш, що складається з оцту і води. Компоненти беруться в однакових пропорціях. Такий розчин відмінно прибирає забруднення будь-якого типу, навіть жир, і забезпечує відбілюючий ефект, хоч і не яскраво виражений. Досить застосовувати цей розчин протягом року кілька разів. Що стосується ганчірок для протирання пластика, то бажано купити або губчасті, або з мікрофібри. Вони зараз є практично у всіх супермаркетах.

Засіб № 2

Губки меламінові, які теж можна придбати без проблем, пластик, та й не тільки його, чистять ідеально. Але подобається цей варіант далеко не всім. Багато хто взагалі вважає, що вони цьому матеріалу шкодять, правда чим саме, невідомо. Так що цей варіант на любителя.

Засіб № 3

Всім добре відома білизна відмінно справляється із завданням. Засіб покупний, недорогий, ефективний, але не особливо безпечний, зокрема для тих, у кого алергія, плюс до цього — дуже сильний специфічний запах. З білизною слід працювати виключно в рукавичках, як і з будь-якими покупними хімічними засобами, які продаються сьогодні спеціально для чищення пластику.

Таке відбілювання надасть вашим вікнам майже нової білизни, тому спробуйте даний спосіб, і буду у захваті від результату.