Повний місяць у Діві сьогодні вночі. Ось що це означає для всіх знаків Зодіаку

У повний місяць підкреслена зодіакальна вісь Діва—Риби. Діва — це царство логіки, організованості, точності і подробиць.

В г. настоящий бум! Студентка раскрыла схему заработка
Повний місяць у ніч з 1 на 2 березня відбудеться о 2:51 за київським часом, коли повний Місяць на 11 градусах Діви протистоїть Сонцю в Рибах, повідомляє Magical Recipes Online.

Навпаки, Риби набагато менше цікавляться деталями, вони люблять поринути в океан емоцій і плисти в потоках творчого натхнення. Ці знаки Зодіаку є протилежними, але вони потрібні один одному для балансу.

Енергія повного місяця 2 березня розкриває суть обох знаків і підштовхує нас шукати у своєму житті правильний баланс. Комусь ближче принцип знака Риби — емоційне сприйняття і інтуїтивне збагнення світу, в той час як інші прихильні принципом Діви — логічного мислення і практичного погляду на речі. Тут немає правильного чи неправильного вибору, оскільки той і інший підхід може дати хороші результати в залежності від конкретної ситуації.

Березневе повня має справу з темами здоров’я, організації, порядку. Місяці в Діві протистоять Сонце і Нептун у Рибах, так що може прийти інтуїтивне розуміння джерел проблем та шляхів їх вирішення.

Вплив Нептуна в Рибах посилює зв’язок з духовною складовою життя, але також схиляє до ілюзії, обману і самообману. На щастя, Діва здатна надати натхнення Рибам практичне втілення. Можливо, через уяву і фантазії ви отримаєте потрібну інформацію, щоб приймати правильні рішення.

Повний Місяць приносить більше розуміння і ясності, адже вона висвітлює те, що раніше ховалося в тіні. В такі дні здатність бачити речі в істинному світлі завжди вище, тому важливо ефективно використовувати місячні енергії.

Ось як позначиться це повний місяць на вашому знаку Зодіаку:

Овен.

Жодних емоційних сплесків бути не повинно, якщо ви самі їх собі не влаштуєте. А зіпсувати настрій собі і коханій людині зможете, якщо почнете чіплятися до неї по дрібницях і зриватися без всяких причин. Майте на увазі: негативні емоції вам протипоказані!

Телець.

Зараз ви можете перебувати в похмурому настрої, тому що не відчуваєте твердого грунту під ногами. Постарайтеся знайти заняття, яке допомогло б вам відволіктися від темних думок. Небажано планувати справи, пов’язані з серйозними фізичними навантаженнями.

Близнюки.

Складно передбачити, як ви себе поведете в тій чи іншій ситуації. На одну і ту ж дію чи висловлювання ви можете реагувати абсолютно по-різному, причому визначити, що ж вплинуло на вашу реакцію, абсолютно неможливо. Попередьте близьких людей і колег, щоб вони були поблажливими і не ображалися на вас.

Рак.

У вас можуть виникнути цікаві ідеї — не соромтеся звертатися до тих, хто може допомогти у їх здійсненні. Будьте уважні до коханої людини, щоб уникнути образ і сварок. Треба серйозно проаналізувати свої фінансові можливості і продумати, як уникнути втрат і зберегти стабільність.

Лев.

Якщо не хочете ускладнити собі життя, то зараз не давайте ніяких обіцянок, особливо людям, від яких ви залежите. Цей день може виявитися напруженим, тому серйозних планів не будуйте. Зате настав вдалий час для зустрічей з людьми, до яких ви відчуваєте теплі почуття.

Діва.

Ви не повинні піддаватися ніяким спокусам, яких зараз безліч. Більше покладайтеся на себе, але майте на увазі: якщо почнете хитрувати, то заплутаєтеся і наробите масу помилок. День спонукає до активної діяльності, так що постарайтеся запланувати на нього ті справи, до яких у вас руки не доходили.

Ваги.

Постарайтеся не пропускати заходів, які можуть вплинути на вашу професійну кар’єру. Навіть якщо вас просто запросять на вечірку або презентацію, обов’язково сходіть, так як зараз є всі шанси схопити удачу за хвіст. Швидше за все, вам надійдуть цікаві пропозиції, або ви зможете завести корисні знайомства.

Скорпіон.

Ваша нерішучість буде заважати знайти вихід зі сформованої ситуації, але не пасуйте перед труднощами. Зараз можуть зав’язатися нові ділові зв’язки. Самотні представники цього знаку можуть отримати шанс знайти споріднену душу.

Стрілець.

Доведеться проявити чимало активності, щоб досягти позитивних результатів. Якщо вам доводиться мати справу не з союзниками, а з противниками, спробуйте прийти до мирної угоди з ними хоча б на час. Не варто діяти в поспіху або під впливом сильних переживань.

Козеріг.

Зараз не витрачайте час на те, щоб когось в чомусь переконати. Розмови все одно ні до чого не приведуть, тому правоту доводьте не словом, а ділом. А ось винахідливість і навіть в якійсь мірі хитрість може гарно вам послугувати.

Водолій.

Негативні емоції можуть заглушити голос вашого розуму, з-за чого існує значний ризик зробити серйозну помилку. Не йдіть ні на які компроміси зі своєю совістю, тим більше не піддавайтеся спокусі отримання легких грошей, так як можете втратити набагато більше, ніж придбаєте.

Риби.

Вам вдасться обійти перешкоди, які можуть спорудити на вашому шляху заздрісники і таємні недоброзичливці. Як ні дивно, вони у вас є, причому в найближчому оточенні. Але, встановивши їх особу, не намагайтеся з’ясовувати відносини і що-небудь доводити: найбільш ефективною виявиться тактика мовчання.

джерело