Позорище! Кандидат Медведчука відібрав подарунки у виборців після програшу. Нехай про нього дізнаються всі!

Кандидат у народні депутати по округу №51 від «Опозиційної платформи – За життя» Андрій Альоша забрав у місцевих мешканців подарунки, які роздавав перед виборами. Про це голова військово-цивільної адміністрації селища Зайцево Володимир Веселкин написав на сторінці у Facebook.

У коментарі місцевому виданню «Восточный Вариант» Веселкин розповів, що перед виборами представники кандидата від його імені пропонували жителям прийняти у подарунок різні інструменти.

Повідомляє bbc-ccnn.com

«Люди Андрія Альоша перед виборами завезли у вуличний комітет на Бахмутці різні необхідні в господарстві інструменти. А коли Альоша програв вибори, за кілька днів з’явився його представник і зажадав інструменти назад. Голова комітету погодилася віддати тільки під розписку, щоб люди не подумали, що вона привласнила собі», –розповів Володимир Веселкин.

Велика частина території 51-го мажоритарного округу розташована на території ОРДЛО, і тільки 2 села перебувають по цей бік лінії розмежування. Під час парламентських виборів на окрузі проголосувало близько 800 осіб.

В цьому фото вся суть взаємовідносин між путінською колишньою “партією регіонів”, а нині “…за життя”, та їх…

Раніше повідомлялося, що в Закарпатській області, на окрузі № 69, де балотувався місцевий олігарх Віктора Балога, виборцям видавали чужі бюлетені.