ПРАЦІВНИК ХВИЛЮВАВСЯ. КЛІНІКА ПОЯСНИЛА ПОМИЛКОВУ ДАТУ В АНАЛІЗАХ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Виправлений документ вже розміщено на сторінці кандидата.

Приватна клініка, у якій здавав аналізи Володимир Зеленський, перепросила у кандидата за те, що в аналізах вказали невірну дату отримання матеріалу.

“Приносимо Вам свої вибачення за невірно вказану дату реєстрації матеріалу. Після забору крові пробірка надходить до відділу пробопідготовки та сортування матеріалу, де працівником реєструється дата отримання матеріалу. Працівник відділу помилково замість цифри 5 натиснула 2. Просимо врахувати хвилювання працівника”, – йдеться у заяві клініки.

Зазначимо, що результати аналізів Володимир Зеленський розмістив у своєму Facebook і помилку одразу помітили користувачі та ЗМІ. Як відомо, наркотичних речовин в аналізах не виявлено.

У п’ятницю Зеленський здав аналізи в одній із приватних клінік, а Порошенко – на “Олімпійському”.

За словами лікаря, в крові Порошенка не знайшли жодних психоактивних речовин, пізніше будуть деталі обстеження.

Нагадаємо, 3 квітня Зеленський викликав Порошенка на дебати, але озвучив низку умов. Серед них – місце проведення на стадіоні “Олімпійський” і обов’язкова здача аналізів, щоб довести невживання алкоголю або наркотичних речовин. “Стадіон, так стадіон”, – відповів на це глава держави. А вже наступного дня в штабі Порошенка заявили про його готовність здати аналізи на наркотики і алкоголь 5 квітня.

ВІДЕОУ КВУ вважають, що відеоролики Порошенка та Зеленського не є передвиборчою агітацією

Про те, що батл відеороликів можна розцінити як політичну агітацію, яку не можно проводити до оголошення офіційних результатів першого туру заявив і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в ефірі шоу “Право на владу”. Агітація це чи ні, за роз’ясненням ТСН звернулася до комітету виборців України.

джерело