Правду приховують! Погляньте, що там зараз робиться! Вибух на військовій базі і витік радіації в Росії: людей рятують гелікоптерами.

В Северодвінську через вибух на території військової частини піднявсярадіоактивний фон

Як стало відомо, в Северодвінську після вибуху на військовому полігоні в Архангельській області було зафіксовано короткочасне підвищення радіаційного фону. В даний час радіаційний фон в нормі. Про це повідомляє прес-служба адміністраціїСеверодвінську.

Так з повідомлення стало зрозуміло, що о 11:50 за мск датчики Автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО) зафіксували підвищення радіаційного фону. Через деякий час цей показник став впевнено знижуватися. Після цього свідчення датчика становили 0,11 мікрозівертів на годину. Нагадаємо, що максимально допустиме значення – 0,6 мікрозівертів на годину.

“На територіях містоформувальних підприємств, що мають виробництва з радіаційним фактором, фон залишався без змін”, – зазначив Начальник відділу цивільного захисту адміністрації Северодвінську Валентин Магомедов.

При цьому в місті не було зафіксовано звернень до медичних установ людей з можливим радіаційним ураженням.

Але от самі мешканці залишають повністю протилежні коментарі. За ним можна зробити висновок, що радіація в районі перевищує норму в 5 разів.

Також надійшла інформація про те, що затоку Білого моря в районі вибуху на військовому об’єкті закрили для вільного плавання. Заборона триватиме протягом місяця.

У Архангельськ починають звозити постраждалих в спеціальних костюмах із захистом від радіації. Люди підозрюють, що влада щось приховують від них. Вони турбуються за своє життя і життя близьких і рідних.

Нагадаємо, сам вибух в Архангельській області, який нібито спровокував підвищення радіоактивного фону, стався в четвер, 8 серпня. Причиною тому стало випробування рідинної реактивної рухової установки. Під час цього пристрій загорівся.

Інцидент стався в 30 кілометрах від Северодвінську – імовірно, недалеко від селища Ненокса. Пожежа почалася на кораблі під час проведення робіт цивільними фахівцями.

В результаті цього загинуло два фахівці Міноборони. При цьому шість осіб отримали травми різної тяжкості та були доставлені в лікарню. Джерело