Президенту Зеленському не вдалось cтримати cльoзи: Ця новина вранці вже oблeтiлa вecь cвiт

Світові ЗМІ не припиняють висвітлювати тему обміну полоненими між Україною і Росією.

Сьогодні більшість світових ЗМІ вийшли з фотографією Зеленського, який ледь стримує сльози при зустрічі зі звільненими українцями.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

Світові ЗМІ повідомляють своїм читачам про блискучу спецоперацію команди Зеленського по звільненню полонених в найкоротші терміни.

Команді нового Президента вдалося повернути додому українців всього за місяць переговорів. Більшість переговорів вів особисто Президент України з Президентом Росії

BBC пише, що Зеленський взяв на озброєння ізраїльську дипломатію, яка включає в себе принцип: «Життя і свобода одного громадянина Ізраїлю дорожче ніж життя тисячі головорізів-бойовиків».

Таким же чином поступила команда Зеленського. За кожного українця домовлялися окремо. По кожному українцеві велися переговори і приймалися вкрай важкі рішення, однак результат досягнутий. Українці вдома і всі світові лідери зазначають, що це величезний крок до миру.

Зокрема Дональд Трамп заявив:

«Росія і Україна обміняли велика кількість ув’язнених. Дуже хороша новина, можливо, перший гігантський крок до миру. Я особисто вдячний за це Президенту Зеленському та Президенту Путіну ».

Ангела Меркель:

«Обмін в’язнями між Росією і Україною – знак, який дає надію на мир. Це спонукає і надалі щосили працювати над реалізацією Мінських домовленостей. Уряд Німеччини до цього готове, а президент Зеленський зробив свою справу. Він зумів знайти ключ до правильних дверей і це дає неймовірну надію на мир в Україні і Європі ».