Про що потрібно мовчати, щоб не накликати на себе і свою родину біду.

На жаль, у світі існують люди, які бажають та роблять погані речі. Вони заздрять, несуть злобу, наврочать, наводять порчу, тому не розповідайте нікому речі, про які піде мова в цій статті.

Про що потрібно мовчати.

  1. Плани на майбутнє. Розповідь про свої мрії та про добробут у майбутньому приносить задоволення і ейфорію. Але це дуже погана звичка, бо навіть близькі люди, можу заздрити та робити все, щоб Ваші надії зійшли нанівець. Навіть їхні темні думки будуть впливати на задумане негативним чином.
  2. Сварки в родині. Ніколи не розповідайте про негаразди, сварки та конфліктні ситуації в родині. Людина, яка вислуховує ці жалоби, може зловтішатися і отримувати від цього задоволення. Цей негативний потік примножує сварки та напруження між подружжям. А рідні люди сформують погане враження і за найменшої нагоди обов’язково нагадають про це.
  3. Благодійність. Робити добро потрібно мовчки, а якщо хочеться поділитися радістю, зробіть це перед дзеркалом. Оточуючі можуть не зрозуміти благого пориву душі і сприймати Вас як хвастуна, заздрити та негативно налаштовувати інших.
  4. Успіхи. Це викликає тільки заздрість, і вона має таку силу, що фортуна відвернеться від Вас. Про свої досягнення діліться тільки з найближчими людьми, яким довіряєте і впевнені, що вони розділять з Вами щиру радість.
  5. Плітки та лайливі слова. Всі плітки рано чи пізно дійдуть до того, про кого їх складають. Репутація пліткаря швидко розійдеться його ж співбесідниками в оточенні. Його почнуть уникати, насміхатися та ігнорувати. Це стосується і тих, хто вживає лайливі слова. Вони формують негатив навколо, і в такому середовищі не можуть бути добро, успіх та позитив.
  6. Фінанси. Ніколи не розповідайте, а тим паче не вихваляйтеся своїми доходами. Заздрісники сформують негативну енергетику навколо Вас і це може привести до втрати джерела заробітку та фінансового добробуту. А найгірше, це притягує грабіжників та шахраїв. Гроші люблять тишу! Слідуйте цьому правилу і все буде добре.
  7. Здоров’я та діти. Ніколи не можна говорити погане про своїх найцінніших діточок, особливо чужим людям. Їхні та Ваші негативні репліки в сторону дітей, можуть травмувати чутливу дитячу психіку. Це стосується і здоров’я! Розповіді про погане самопочуття притягують ще більше хвороб та бід у Ваше життя. Це формує негативну ауру, в якій не може зароджуватись здоров’я, успіх та щастя.

Прислухайтеся до цих порад та зробіть висновки. Думайте про те, що і кому розповідаєте про своє життя.