“Про вагітність батьки дізнались, коли була на 5 місяці”: Шкільний охоронець два роки ґвалтував 11-річну дівчинку

11-річну китаянку Леле протягом двох років ґвалтував 50-річний шкільний охоронець Лю Баомін. Батьки Леле помітили, що їхня дочка вагітна, коли вона була вже на п’ятому місяці

Мама Леле помітила, що дочка погано себе почуває, і відвела її до лікаря. Жінці навіть в голову не могло прийти, що причиною поганого самопочуття дівчинки є вагітність. Проте огляд показав, що одинадцятирічна китаянка знаходиться на п’ятому місяці вагітності. Вражена мати негайно звернулася в поліцію, запідозривши, що дочку згвалтували в школі.

За підозрою в згвалтуванні був затриманий охоронець школи, в якій навчалася Леле. Слідству вдалося з’ясувати, що п’ятдесятирічний одружений чоловік вже два роки регулярно ґвалтував дівчинку. Також з’ясувалося, що педофіл працює в школі вже близько п’яти років, і за цей час на нього не надходило жодних скарг.

Відзначається, що Леле вважалася однією з кращих учениць своєї школи, проте в останні два роки стала “занадто спокійною”. Її насильник зараз знаходиться під вартою і вже зізнався в одному з злочинів. Сім’я дівчинки прийняла рішення перервати її вагітність.