Проміняла чоловіка-АТОвця на політика, послала українців в ж*пу і продовжує виступати в Росії: Вся правда про дружину нардепа Сергія Лещенка

Ким виявилася дружина відомого нардепа Сергія Лещенка Анастасія Бесєдіна. Всю правду про її кар’єру й особисте життя дізналася редакція Корупція.Інфо

Дівчина народилася в селі Фащівка в Луганській області в 1987 році. Саме там пройшло її дитинство. У великому місті вона опинилася в 2004 році, коли вступила до Донецького університету економіки і торгівлі. Уже в цей час її приваблює музика, і вона паралельно з навчанням підробляє піджейкою в одному з донецьких клубів, знайомлячись і спілкуючись з відомими ді-джеями. Їх професія захоплює дівчину і в 2005 році вона сама пробує себе в ролі ді-джея. Дівчина бере собі псевдонім DJ Beauty.

 

Вже в наступному році вона виграє звання «Відкриття року» і виступає на відомому фестивалі «Казантип». Після цього кар’єра дівчини різко пішла вгору. У 2007 році її нагороджують званням «Прорив року» та «кращий DJ Донецька». Її запрошують ведучою на танцювальне радіо Kiss FM. У 2009 році вона кардинально змінює стиль своєї творчості і сценічне ім’я на DJ Nastia. Анастасія починає гастролювати виступаючи по всій Європі та Америці. У 2013 році вона створює свій музичний лейбл Propaganda.

Запам’яталася дівчина українцям не тільки своєю музичною творчістю, а й скандальними заявами. Так, в 2016 році жінка бурхливо відреагувала на закон про введення квот на українські пісні на радіо. Станції повинні були транслювати третину ефіру українською мовою. Через це її музичне шоу на Kiss FM – закрили.

«Через якихось кончених виродків у мене тепер немає програми. Будьте ви прокляті ідіоти нещасні. З усіма вашими сімейними цінностями і українськими квотами».

Ще один вислів був щодо авіакатастрофи російського літака ТУ-154 в тому ж 2016 році. Анастасія різко висловилася про реакцію українського суспільства на крах.

«Ви тільки подивіться на себе – як дрібні примітивні тварини: нуль емпатії, відсутність власної гідності, ніякого розуміння, співчуття, навіть звичайної толерантності. ЗБС у нас обличчя, афигеть у нас культура»

Про свою сім’ю ді-джей розповідає не часто. Відомо, що батьки дівчини в розлученні, обидва живуть в невеликих селах.

Мама розлучилася з батьком, він залишився в Фащівці, мама перемістилася ближче до мене, Олеся переїхала до Криму до чоловіка, а Катя виявилася на окупованій території в Донецьку.

Але найбільше українців заінтригувало особисте життя виконавиці. Перші гучні відносини у неї склалися в 16 років з ді-джеєм Олександром Приходьком. Українці знали його під псевдонімом DJ Cross. Саме він допоміг їй освоїти професію і влаштував перші виступи. Але стосунки тривали недовго.

Коли їй виповнилося 20, Анастасія виходить заміж за ді-джея Анатолія Топольського. У шлюбі народилася дочка Уляна. Сам чоловік після початку військових дій пішов в зону АТО добровольцем.

У 2016 році, все-ще перебуваючи в шлюбі вона робить шокуюче зізнання для мільйонів українців. Топольська заявила, що почала зустрічатися з нардепом від БПП Сергієм Лещенком. Зі своїм попереднім чоловіком вона розлучилася тільки в 2017. Вже в вересні 2017 пара офіційно побралася.

Подружжя вже встигло відзначитися у кількох гучних скандалах. Наприклад в 2016 році нардеп, який завжди декларував скромні доходи купує квартиру в центрі Києва за 7,5 мільйонів гривень. Тоді він заявив, що гроші дала Анастасія, яка заробляє за один виступ від 2 до 7 тисяч євро. Сама ж жінка відповіла прямолінійніше, просто надіславши всіх.

“Є рамки, в яких ми готові йти на компроміси. Але коли фейсбуксуспільство вам диктує: “ви не можете купити цю квартиру” … Та пішли ви в жопу!”

Ще один скандал був спровокований її виступами в Росії. Дівчину не одноразово помічали на сцені відомого клубу Москви.

Я все одно буду туди їздити. Ви ж не відмовитеся їздити в Росію, якщо у вас мама в Москві живе? Ось і для мене це як поїхати зустрітися з людьми, з якими я давно дружу і працюю.

Зараз вона продовжує виховувати дочку, але вже з новим чоловіком і виступати зі своїми концертними турами. На 2018 рік уже заплановано понад 57 виступів.