Пророцтва карпатської мольфаркu: Україна вдихне після виборів, є надія..

Українці активно обговорюють дивне пророцтво про те, що ж все-таки чекає Україну після другого туру виборів президента України, пише видання Акценти.

Унікальний прогноз озвучила мольфарка Клинa. Вона працює за допомогою карт, ворожkа розповіла, яке майбутнє приготували картu для України.

“Перемир’я якесь буде з Росією. У 2019 повинна закінчитися війна”, – зазначила мольфарка побачене на картах.

Чинного президента українці зможуть отримати на раніше, ніж у 2020 році. Саме в цей час варто очікувати початок значних змін в країні.

Ворожка впевнена, що протягом 2019 року в Україні буде неспокійно, так як одні вибори будуть змінюватися іншими: “2019 рік це рік, коли Україна буквально буде трясти від виборів: зараз від – президентських, восени – парламентських”.

Разом з тим, точний результат виборів мольфарка називати не наважилася. Тільки сказала, що переможе кандидат, який зможе вивести Україну з того жалюrдного стану, в якому країна застрягла зараз. Очевидно, зі слів Калини, людиною нового формату швидше за все буде людина, яка ще не була в політиці. Оскільки новий президент буде новим не тільки за своєю формою, а й за своєю суттю.

Відома українська віщунка Лана Яр зробила прогноз для кандидатів в президенти – Володимира Зеленського та Петра Порошенка і розповіла, що чекає українців у другому турі голосування, який відбудеться 21 квітня.

Джерело