Прорив: українцям дозволили без віз подивитися, як живе найбагатша країна

Україна і Катар підписали угоду про введення безвізового режиму

Про це глава повідомив МЗС Павло Клімкін.

“Привіт з Катару. Підписав кілька угод, серед них – безвіз з Катаром. Безвізовий прорив в Затоці (Перська затока – Ред.) і не тільки триває”, – зазначив міністр.

Угода передбачає, що українці і громадяни Катару, які користуються діючими проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої договірної сторони протягом терміну, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Крім того, українські компанії будуть брати участь в конкурсі на будівництво в Катарі об’єктів до Чемпіонату світу з футболу в 2022 році.

Також між вузами країн підписані документи, які дозволять обмін студентами і викладачами.

Також Україна і Кувейт підписала угоди у військово-технічній сфері. На зустрічі ще обговорили питання поставки газу з Катару.

Нагадаємо, Україна отримала безвізовий режим з Кувейтом.

«Було досягнуто домовленість про спрощення візового режиму на основі взаємності і включення України до переліку держав, громадянам яких візи оформляються в міжнародному аеропорту Кувейту або в електронному вигляді», – сказано в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, влада України зробили туристичний подарунок одній з країн європейського континенту. Петро Порошенко підписав указ про запровадження на один рік безвізового режиму в’їзду в Україну та транзиту для громадян Республіки Македонія.

Після введення безвізового режиму влітку 2017 роки кількість виїжджаючих за межі країни співвітчизників в якості туристів збільшилася до 28 млн осіб, в той час як в 2016-му їх було – 23 млн.

Джерело: Politeka