“Прощайте, пацани!”: пост про трагічну загибель Героя АТО змусив сумувати всю країну

У соцмережах сім’я загиблого Героя розповіла про те, як сталася трагічна подія

У Facebook згадали про подвиг старшого лейтенанта Артема Абрамовича. 12 серпня 2014 року вiн героїчно загинув на Донбасі в бою з окупантами.

У 2018 році було записано інтерв’ю з його матір’ю, яке в річницю трагедії запостив фонд “Повернись живим” в Facebook.

Абрамович не пошкодував свого життя, прикриваючи військових, які йшли з лінії вогню. Разом з двома товаришами по службі він виступив проти російських танків.

“Два танка, один з них Артема, прикривали відступаючих, але незабаром на них пішли російські танки. Наші давали відповідь, маневруючи по полю. Зуміли навіть підбити один танк противника. Але потім наш другий танк чи підбили, чи то ще щось, але він потягнувся до зеленці. Хлопці повідомили Артему, що заклинило дуло – і він дав їм наказ відступити або евакуюватися. Вони потрапили в полон, але всi повернулися додому. в результаті Тёмін танк залишився один, і на нього вискочив ще один російський Т- 72. Далі у них сталося зіткнення”, – розповіла мати Героя.

Перед смертю Абрамович крикнув товаришам: “Прощайте, пацани, на мене йдуть Т-72-і!”

Матері віддали тільки останки сина, як повідомляє вона, але вона не була впевнена, що всі вони належали Артему. Як виявилося пізніше, з ним поховали останки двох побратимів. Разом з ним вони були в тому роковому танку. Їх вважали зниклими безвісти.

Користувачі мережі на сторінці фонду написали безліч коментарів, висловили слова підтримки і співчуття родичам загиблого героя.

 джерело