ПРОШУ ДОПОМОГТИ І ПОШИРИТИ! Будьте обережні! О 8 ранку до мого дому завітали представники військкомату. Мене незаконно позбавили волі та утримують!!!

Історія про військомат і його неправомірні дії.

(13.11.2018), о 8 ранку до мого дому завітали представники військкомату і вимагали проходження мною військової комісії. Для початку хочу сказати, що наміру ухилятись від військової служби я не мав, повісток напередодні не отримував.

Даний призов триватиме до кінця грудня, і я знаючи про це мав намір явитись і пройти комісію, та бути комісованим за станом здоров‘я, оскільки маю значні проблеми з зором (-7 діоптрій на 2 ока), планка після якої комісують це -6 діоптрій.

Останнє обстеження у лікаря я проходив 9.11.2018 і діагноз -7.0. У 4 міській поліклініці, за направленням з військкомату до конкретного лікаря, виносять діагноз -6.0 (що являється останньою планкою придатності до військової служби), складається враження що у зв‘язку з колосальним недобором призовників, комісія фальсифікована, щоб зробити «план».

Мої вимоги пройти повторне обстеження було проігноровано, скарги приймати відмовились (це було на регіональній комісії). Після винесення регіональною комісією висновку про мою придатність до військової служби мене відправили на обласну комісію, був супровід представників військкомату.

Близько 16 години я прибув за адресою Данила Апостола 14, і мав пройти комісію, але не дочекався. А коли хотів піти додому мені сказали що я зобов‘язаний тут знаходитись, на підставі того що я військово зобов’язаний, але я таким не являюсь до винесення остаточного рішення обласної комісії, яке я теж можу оскаржити в суді, і тільки після рішення суду мене можуть утримувати проти волі. Зараз же мої конституційні права грубо порушують. Навіть коли приїхала моя сестра нам не дозволи побачитись.

Умови тут жахливі: в приміщеннях немає світла, опалення, постіль тут не передбачена — брудний матрац і плед, в туалеті немає води, антисанітарія, сморід.

Я і надалі знаходжусь тут. Викликав поліцію, наряд приїхав, але зовсім не був зацікавленим у захисті моїх прав, а рачей навпаки. Закінчилось смішними аргументами, що на місці немає начальства, а без них зробити нічого не можна. Я вважаю що це нелюдське поводження, приниження і незаконне позбавлення волі, за що передбачена кримінальна відповідальність. Я буду звертатись до суду і вимагати покарання винних в цьому осіб.
ПРОШУ ДОПОМОГТИ І ПОШИРИТИ

Дякую

джерело