Проста, ефективна підгодівля плодових дерев навесні для високого врожаю

Весняна підгодівля плодових дерев незамінна для їх подальшого рясного плодоношення. Також своєчасне внесення необхідних добрив, підвищує імунітет дерев до різних захворювань і негативних погодних явищ. Для процедури застосовується органіка і мінеральні добрива.

Березень

Підживлення дерев повинно здійснюватися ранньою весною. Перша процедура виконується в березні. Але врахуйте, сніг повинен повністю розтанути. Добрива необхідно вносити в районі пристовбурного кола.

Найчастіше добрива вносяться в рідкому вигляді. Можуть використовуватися мінеральні речовини і органіка. Для молодих дерев потрібно 4-5 л рідини. Внесіть в 10 л відро з водою 300 грам сечовини. Добре перемішайте. Проведіть підгодівлю.

Також великою ефективністю володіє розчин на основі курячого посліду. Внесіть в 10 л ємність з водою 1,5 л посліду, добре перемішайте, дайте настоятися 3-4 дні. Проведіть кореневу підгодівлю.

Квітень

У квітні починається цвітіння дерев, на пагонах з’являються молоді листки. Саме в цей період потрібно вносити фосфор і калій. Останній потрібно для гарного росту молодих пагонів. Фосфор покращує ріст, розвиток кореневої системи. Врахуйте, підгодівлі калієм і фосфором повинні вноситися окремо.

Зазвичай дорослому дерево потрібно 50-60 грам фосфору, а молодому – 30 грам речовини. Підживлення можуть вноситися в сухому або в рідкому вигляді. Калію дереву потрібно 30 грам. Для саджанців досить 15 грам. Велика кількість калію міститься в деревому попілі, сульфат калію, калійної солі.

Органіку бажано вносити в кінці квітня. Доброю ефективністю володіють трав’яні розчини, наприклад, на основі кропиви.

Травень

Підживлення дерев необхідна і в травні. Адже саме в цей час з’являються зав’язі і формуються плоди. Найкраще вносити в цей час компост, перегній, біогумус. Також можна використовувати мінеральні добрива, що містять компост.

Добрива можуть вноситися в сухому вигляді. Зазвичай вони закладаються в грунт під кроною дерева. Добрива можна змішати з сухим листям, соломою, торфом, тирсою. Потім проводиться полив.

Виконуючи правильну, своєчасну підгодівлю органікою і мінеральними добривами плодових дерев, ви зможете домогтися їхнього здоров’я, зможете отримати безліч смачних, красивих плодів правильної форми.