Проста натуральна підгодівля для прискореного зростання вашої розсади

Мабуть, багатьом би хотілося, щоб рослини, що проклюнулися росли швидше і міцніше, але в цій справі важливо враховувати, що без вашої допомоги їм не обійтися – регулярний полив, достатнє освітлення і правильне підживлення – ось те, про що повинні подбати саме ви.

Хочемо зробити акцент саме на добривах, оскільки вони відіграють у вирощуванні розсади важливу роль. У цій статті ми розповім про підгодівлю – вона проста в приготуванні, але, незважаючи на це, дуже ефективна.

Давайте, спершу, позначимо всі фактори, що впливають на зростання розсади. До них можна віднести правильну підготовку і посадку насіння, якість грунту, режим поливу, кількість світла і внесення підгодівлі. Звичайно, всім цим моментам потрібно приділяти достатньо уваги, оскільки тільки збалансований догляд за рослинами дасть хороший результат.

Також подбайте про складання правильного графіка поливу – важливо, щоб грунт не пересихав, але в той же час пам’ятайте, що рослини не люблять надмірну вологість.

Що стосується підгодівлі, то для поліпшення росту розсади можна використовувати, як магазинні універсальні добрива, так і розчини, приготовлені з натуральних загальнодоступних компонентів.

Ми віддаємо перевагу другому варіанту, тому пропонуємо вам рецепт особливого настою, основою якого є попіл і лушпиння ріпчастої цибулі.

Дані складові забезпечують рослини всім необхідним для своєчасного зростання і розвитку, тому така підгодівля може сміливо замінити всі покупні супер-добрива.

Приготування підгодівлі

Приготувати її дуже легко , досить лише залити водою попіл і цибульне лушпиння, а потім дати розчину пару днів настоятися.

На 10 літрів води беремо 1 стакан золи і 3 склянки цебулевого лушпиння.

Застосування підгодівлі

Застосовувати підгодівлю слід три дні поспіль, після чого слід зробити перерву. Завдяки тому, що це добриво є абсолютно натуральним, можна не боятися і сміливо використовувати його навіть для молодих росточків – ніякої шкоди вона їм вже точно не заподіє!