Просто перестати стріляти? У мережу потрапив таємний указ терористів щодо захоплення нових територій на Донбасі (фото)

У мережі з’явився таємний указ ватажка терористичної «ЛНР» Леоніда Пасічника про визнання мосту через річку Сіверський Донець біля Станиці Луганської та смт. Станиця Луганська частиною псевдореспубліки. Його опублікувала волонтер Вікторія Руда у коментарях під постом свого колеги Тіма Залаткіна. Вона зазначила, що документ є справжнім і це не фейк, повідомляють Патріоти України.

«Будь-які спроби України з ремонту мосту і розмінування території поблизу нього вважати актом агресії проти «ЛНР», – йдеться в указі, датованому 8 серпня 2019 року.

Крім того, в ньому «міністру закордонних справ ЛНР» і представнику терористів у Мінську доручили провести додаткові переговори з Росією щодо забезпечення дипломатичного супроводу скандального указу. Зазначається, що окупація Станиці Луганської буде розглянута на засіданні Тристоронньої групи 18 серпня.

«Начальнику народної міліції «ЛНР» привести війська у повну бойову готовність. Провести загальну мобілізацію чоловічого населення у віці від 18 до 50 років. «Міністру державної безпеки ЛНР» провести оперативно-розшукові заходи на території смт Станиця Луганська з виявлення антиреспубліканських елементів і вжити заходів щодо їхнього усунення», – зазначається в указі.

Також у кінці документу вимагається, щоб усі «голови» міських і районних адміністрацій підготували звернення до «Народної раді ЛНР» про включення Станиці Луганської до складу псевдореспубліки.

>джерело