Простий засіб для підгодівлі троянд, після якого вони будуть цвісти пишно і яскраво все літо

У цій статті поговоримо про простий засобі для прекрасного цвітіння троянд протягом усього літа.

В період коли тільки утворюються перші бутони на троянді, даний засіб може вплинути на їх кількість. А на початку цвітіння, воно впливає на пишність і розмір бутонів, колір і яскравість квіток.

Що ж це за чудовий засіб?

Важко в це повірити, але це масло касторове. Саме воно і забезпечить пишне цвітіння наших трояндочок. Але цей засіб настільки сильно чинний, що відразу його використовувати не можна.

Почати потрібно з того, що рясно полити рослину. І потрібно це зробити як під корінь, так і обприскати з лійки все листя. Це пов’язано з тим, що дане масло є потужним стимулятором. Після того як ми рясно полили троянди, необхідно почекати дві години, а потім вже застосовувати наш засіб.

Кетамін є найсильнішим біогенним стимулятором і діє на рослину на гормональному рівні.

Отже робимо розчин, одну чайну ложку масла на один літр води і дуже добре перемішуємо. Отриману емульсію поміщаємо в обприскувач. Обприскуємо наші троянди по листю і бутонам, а залишки можна вилити під кущ.

Після обробки даним засобом буде прекрасне цвітіння наших троянд, яке буде радувати протягом усього літа. І до речі це засіб також діє і на інші квітучі рослини.