Простий засіб, від якого цвітуть навіть самі вибагливі кімнатні рослини.

Коли зацвітають квіти у кімнаті — це свято для всієї родини. Вони радують  своєю красою, а деякі навіть  пахнуть неперевершеним ароматом. Але щоб рослини квітли, треба добряче з ними попрацювати, особливо взимку.

Навіть досвідчені садівники прикладають максимум зусиль,  щоб їхні підопічні могли квітнути.  У кожної  господині є свій перевірений секрет по догляду за рослинами, який вони бережуть. Але є ще мало кому відомий спосіб який може змусити рослини квітнути буйним цвітом.

Рицинова олія, це засіб, який продається у звичайній аптеці.

У склад цієї олії входить речовина, яка діє на бутоноутворення.  В чистому вигляді олію вносити в ґрунт не можна, треба приготувати з неї так звану емульсію.

Квіти попередньо треба гарно полити, а вже опісля,  згодом, додати трішки емульсії.Щоб розчин емульсії правильно приготувати, потрібно налити приблизно один літр теплої води до дволітрової пляшки, яка повинна закриватись та додати 1 чайну ложку рицинової олії.  Починаємо інтенсивно трясти  пляшкою  перемішуючи все між собою. Це займе небагато часу. Коли розчин буде готовий поспішіть полити свої рослини.

Готувати емульсію треба стільки, щоб вистачило на всі квіти, бо зберігати її не можна. Кожного разу треба готувати нову.  Квітам це дуже подобається, але вони можуть «жирувати», тому  варто це робити 2-3 рази на рік.