Прибічники Саакашвілі висунули Порошенку ультиматум і планують зібрати Майдан вже зовсім скоро

Юрій Дерев’янко, народний депутат України 8-го скликання, позафракційний, член комітету з питань запобігання та протидії корупції, у свому Фейсбуці розповів подробиці “Маршу за імпічмент” Порошенка і вимоги мітингуючих, передаєКорупція.Інфо.

“Резолюція Віче 4 лютого 2018 року

Якби державні інститути в Україні працювали нормально, то замовники, організатори і виконавці схеми “Ротердам +” давно б сиділи по тюрмах, а їх майно було б конфісковане. Якби держава в Україні працювала нормально, Порошенко був би відправлений під слідство одразу після Ілловайська і Дебальцево, а за «панамські» офшори і відмову продати свій бізнес – негайно був би відправлений у відставку в порядку імпічменту. Якби держава в Україні працювала нормально, замовники політичних репресій та любителі “прикрашати” Майдан напередодні акцій протесту, швидко опинились би на лаві підсудних.

Для того, щоб грабувати Україну, щоб рятувати від покарання корупціонерів, щоб самому уникати відповідальності і продовжувати вести бізнес на території Росії, Порошенко прямо зацікавлений “зіпсувати” державу в Україні. Тут його інтереси прямо співпадають з інтересами Путіна, кума якого Порошенко особисто призначив представником України у переговорах з Росією.

Ми заявляємо: держава потрібна громадянам, створюється і утримується ними для спільного блага! Жодна країна не може вистояти і перемогти у війні, якщо в ній не функціонує держава.

Якщо не змінити «систему Порошенка», ми ризикуємо втратити державність і провалитись у Руїну, хаос, колапс інфраструктури, падіння економіки та отримати ганебну поразку у війні з РФ.

Порошенко “лежить колодою” на шляху змін. Він вчепився у крісло Президента України і збирається в ньому просидіти ще сім років. Це ганьба України!

Відправити у відставку Порошенка – це не тільки конституційне право громадян України, але їх прямий громадянський обов’язок, моральне зобов’язання перед тими, хто поклав своє життя за краще майбутнє України.

Чинна Конституція України дозволяє Порошенку подати у відставку добровільно, звільнивши шлях до дострокових виборів Президента, Верховної Ради України, створення нового Уряду.

Наша головна вимога – відставка Порошенка з посади Президента України! Ми викликаємо громадянина Порошенка на Майдан 18 лютого для оголошення рішення про відставку.

18 лютого 2017-го року, о 12:00 ми виходимо на Майдан в Києві і на майдани у всіх областях України, містах та містечках. Нас вийдуть мільйони!

Ми почали демонтаж систему корупції та олігархату і обов’язково збудуємо гідне Майбутнє для кожного українця!

Геть з нашого шляху! Слава Україні!”

 

 

Популярне: Нові штрафи! Українців будуть штрафувати за використання сонячних батарей