“ПРИКОЛИ ЗАКІНЧИЛИСЯ”: ПОРОШЕНКО ОГОЛОСИВ “ТОТАЛЬНУ МОБІЛІЗАЦІЮ ПАТРІОТІВ” НА ДРУГИЙ ТУР ВИБОРІВ

Главі держави не сподобалася надто низька, на його думку, явка у центрі та на заході країни.

Для перемоги в другому турі виборів президента України чинному главі держави необхідна тотальна мобілізація патріотів. Такі його слова наводить президентська прес-служба.

“Не слід розраховувати, що перемога вже у нас в кишені. Щоб її забезпечити, зараз, з сьогоднішньої хвилини, нам потрібна тотальна мобілізація всіх українських патріотів”, – заявив Петро Порошенко. “Сама по собі перемога не прийде. Тотальна мобілізація всіх, хто бореться за Україну, відкинувши всі політичні забарвлення, відкинувши всі образи, можемо об’єднатися”, – додав він.

ВІДЕОПорошенко з оптимізмом відреагував на перші данні екзит-полів

Петро Порошенко з’явився у штабі о 20:30 з дружиною та демонстрував оптимізм. Але нарікав, що інші кандидати вилили багато бруду, що зумовило його друге місце.

Президент висловив невдоволення недостатньо високою, на його думку, явкою виборців. На його думку, неправильним є факт, що вона менша за явку в 2014 році. “Неможна зараз стояти осторонь. Ніхто не має права злегковажити і залишити долю країни на розсуд тих, хто голосує, як вони кажуть, по приколу. Приколи закінчилися”, – заявив Порошенко. “Кожний голос від державницьких сил, голос кожного українця – на вагу золота. Це моє звернення до мешканців західних і центральних областей, і тих, хто проживає в східних областях, але знає, що таке український прапор і український тризуб”, – підкреслив він.

 

Також Порошенко закликав до єднання кандидатів, які не пройшли в другий тур, але мають патріотичні погляди. “21 квітня або підтвердимо наш рух до ЄС і НАТО, або ми повернемося назад. І буде здаватись, що ще дуже добре те, що було у 2013 році. Ворог у нас один, хоч обличчя у нього різні: популісти, політикани, псевдо-патріоти, віртуальні картинки і відкрита агентура Кремля. А за лаштунками ті, хто вже домовляється про капітуляцію”, – пояснив свою позицію президент. “Тому я зараз дуже прошу вашої підтримки. Але йдеться більше, ніж про конкретне прізвище. 21 квітня ми не тільки обираємо президента. 21 квітня ми обираємо верховного головнокомандувача. 21 квітня ми обираємо майбутнє. Ми обираємо, якою бути Україні. І якою бути Україні – залежить від кожного”, – підсумував глава держави.

джерело