ПриватБанк оскандалився блокуванням грошових переказів!

Клієнти скаржаться, що дитина залишилася без грошей з вини “ПриватБанку”

Користувач мережі Ольга Підгорна заявила про кричущу некомпетентність співробітників банку, які не можуть провести переклад. Подробиці історії вона описала в відкликання на сайті “ Мінфін “.

Як заявила клієнтка, вона терпіла з 26 квітня, коли і почалася “епопея з перекладом”. Жінка вирішила відправити дитині 200 доларів у відділенні “ПриватБанку”. За її словами, співробітники “забракували” переклад в зв’язку з неправильними даними, хоча вони були коректними. Тоді Ольга зважилася відправити ще один переклад, який теж був відхилений. Спроба відправити гроші через Western Union теж провалилася.

У підсумку “ПриватБанк”, нібито, ще й зробив клієнтку винуватою. Система сприйняла невдалі переклади, як порушення, і вирішила заблокувати Ольгу Підгірну. Її визнали шахраєм. Змирившись з рішенням, клієнтка пішла відстоювати свою невинність. Після цього жінка змогла відправити переказ і отримати його номер.

А 4 травня дитина звернувся в банк, сподіваючись отримати відправлені гроші. Коли у нього це не вийшло, Ольга Підгорна зателефонувала оператору на гарячу лінію. За її словами, співробітниця без пояснення причини зажадала повернутися до відділення і скасувати попередню заявку і скласти нову. Хоча гроші з рахунку списали.

Джерело