Прямо зараз! Таkого ніхто не очікував! Петро Порошенко щ0йно зробив rучну заяву! Вся мережа, після цього на вухах!

Порошенко: Господь допоможе, і повернемося на посаду президента.

Під час візиту до Львова Порошенко заявив, що він планує ще раз балотуватися в президенти України.

Також він заявив, що йому допоможе виграти вибори Господь Бог.

«Мій український народ подарував мені велике щастя – бути лідером всієї держави і всієї великої нації ці п’ять років, а Господь допоможе, і повернемося на посаду президента»– сказав він.

*****

Чинний глава держави Петро Порошенко закликав українців не втрачати віри в “перемогу, Україну, армію, віру і мову”.

Про це Президент Петро Порошенко заявив у понеділок, 29 квітня під час візиту до Львова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання “Гордон”.

“Мій український народ подарував мені велике щастя – бути ці п’ять років лідером всієї держави і всієї великої нації, а Господь допоможе – і я повернуся на посаду президента”, – сказав він.

Президент закликав українців не втрачати віри в “перемогу, Україну, армію, віру і мову”.

“Це той державний фундамент, який дозволить нам перемогти бідність, увійти в Європу, захистити членство в НАТО і вивести Україну на те місце, якого вона по-справжньому заслуговує”, – додав Порошенко.

21 квітня 2019 року в Україні відбувся другий тур виборів президента, явка виборців становила 61,37%. Згідно з даними обробки 100% електронних протоколів, за засновника і художнього керівника студії “Квартал 95” Володимира Зеленського проголосували 73,22% виборців, за Порошенка – 24,45%.

Порошенко після оголошення попередніх даних “Національного екзит-полу” сказав, що залишить посаду глави держави, але не піде з політики.

Джерело