Прямо зараз! Віде0звернення Порошенка стосовно останніх резонанснuх подій в Україні (Відео)

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту в місто Канів Черкаської області, заявив про те, що за останні п’ять років Україна звільнилася від культурної окупації. Про це в суботу, 9 березня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на заяву глави держави.

“Ми звільнилися від культурної окупації, яка ніяк не менш небезпечна, ніж окупація фізична. За останні п’ять років українська мова, україномовна пісня, україномовна книга, україномовне кіно зайняли надійні позиції в просторі навколо нас, і що надзвичайно важливо, в наших серцях – в серцях всіх українців “, – заявив Петро Порошенко.

Дана заява Петро Порошенко зробив під час нагородження національної премії ім. Т.Шевченка. Також Порошенко підкреслив, що українська мова зайняв, нарешті, належне йому місце.

“І зробити ми це змогли мудро, ніяк не порушуючи прав носіїв інших мов, ми припинили багаторічна приниження, оскільки українська мова в Україні доводилося буквально рятувати і сьогодні його позиції сильні як ніколи”, – зазначив Порошенко

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам повідомив, що розслідування “Наші гроші з Денисом Бігусом” про корупцію в сфері військових закупівель було оприлюднено, щоб “підірвати довіру” до армії, державі і оборонного комплексу.