Прискорюємо ріст ваших огірків — простий але ефективний метод

Привіт шановний читачу, ми раді бачити вас на нашому сайті Вакурат. Хочео поділитися з вами декількома порадами, щоб прискорити ріст ваших огірків.

Майже всі дачники вирощують на своїй грядці огірки, тому цей овоч і є одним із найпопулярніших на городі.

Як же приємно їсти огірочки, які виростили самі, і думати закатати або роздати, тому що врожаю зеленого дуже багато. Для цього потрібно простимулювати розсаду.

Бурштинова кислота

Якщо хочете допомогти культурі комфортно почувати себе на грядці, мати розвинену кореневу систему, збільшити кількість зав’язей – обов’язково застосовуйте бурштинову кислоту.

Де купити?

Придбати цю кислоту можна в аптечних кіосках, вартість її не велика, а от користі – багато!

Як застосовувати?

Після посадки огірків (не важливо насінням або розсадою), через 2 тижні полийте грунт розчином янтарної кислоти. Для його приготування подрібніть 4 таблетки і розчиніть, отриманий порошок, в 10-літровому відрі води. Рослини поливайте з лійки по листу.

Підсумок:

Рослина стане більш стійкою до перепаду температур, розвиток прискорюється. Досвідчені дачники знають, що така підгодівля підвищує життєвий тонус у багатьох культур, покращується розвиток надземної частини культури, підвищується імунітет, збільшується кількість зав’язей, і як наслідок – більше плодів. До речі, бурштинова кислота допомагає землі позбутися нітратів.