Привласнила 6 млн: Суд гуманно зобов’язав ГПУ закрити справу проти глави МОЗ часів Януковича Богатирьової

Міністерку часів Януковича звинувачували у привласненні 6 млн гривень.

Голосіївський районний суд Києва зобов’язав Генеральну прокуратуру закрити справу про закупівлю ліків ПАТ “Фармстандарт-Біолік” для потреб МОЗ за завищеними на 20-40% цінами проти міністерки охорони здоров’я часів позбавленого звання президента Віктора Януковича – Раїси Богатирьової.

Відповідне рішення було ухвалено 14 серпня, а оприлюднено в Єдиному держреєстрі 19 серпня.

Як зазначається, адвокат ексміністерки Дмитро Бєляєв просив закрити справу через відсутність доказів винуватості у вчиненні кримінального правопорушення та закінчення термінів досудового розслідування.

“Зобов’язати уповноваженого прокурора у кримінальному провадженні у найкоротший строк вчинити дії для закриття кримінального провадження”, – ухвалив слідчий суддя Юрій Мазур.ЧИТАЙТЕ:

Ухвала не підлягає оскарженню, набирає законної сили з моменту її оголошення і підлягає негайному виконанню.ЧИТАЙТЕ:

Нагадаємо, ГПУ 2014 року розпочала процедуру спеціального досудового розслідування – у справі проти екс-глави МОЗу Раїси Богатирьової. Її звинувачують у крадіжці шести мільйонів гривень і оголосили в розшук. Суд арештував майно екс-міністра та її чоловіка – три квартири в Києві, апартаменти в Ялті та три будинки в селі Підгірці Обухівського району Київської області.