Пучковий сорт огірка, який приносить самі по 6-7 кг з одного куща. Я просто обожнюю цей сорт

Я вже багато років вирощую огірки. За цей час я перепробувала чимало сортів, поки не зупинилася на одному під назвою «Кураж». 

Про це пише Мій Світ, за матеріалами На Хаті

Чим він мені так сподобався:

Смакові якості. У цього сорту ніжна і тонка шкірка, м’якоть щільна і ароматна. Але найголовніше – огірки ніколи не бувають з гіркотою.

Ростуть плоди пучками, що робить збір врожаю зручнішим.

Сорт має високу врожайність. Якщо не піддаватися ліні і доглядати за огірками: своєчасний полив, підживлення, боротьба з шкідниками, то з одного куща можна зібрати близько 7-8 кг соковитих і смачних огірочків.

Крім цих трьох плюсів, сорт «Кураж» плодоносить на 50-ий день після посадки і до самої осені. А схожість цих огірків майже дорівнює ста відсоткам.

Підгодовую я огірки тільки натуральними складовими. Виходить дуже економно і корисно:

Щоб поліпшити ріст і коріння рослини я готую підгодівлю з звичайних дріжджів для хліба. Я зазвичай використовую свіжі, але підійдуть і сухі. Свіжі дріжджі (100 г) розводжу в тепленькій воді (2-2,5 літра), сиплю цукор (100 г) і залишаю на 24 години настоюватися. Перед тим, як використовувати, обов’язково перемішую і 200 мл настою вистачає на відро води, тобто 10 літрів. Кожен кущ поливаю під корінь.

Хлібне добриво я готую, коли на кущах утворюється перша зав’язь . Наповнюю відро водою і занурюю в неї цілу буханку хліба. Ставлю в місце, де тепло і залишаю настоюватися на тиждень. Пере використанням додаю йод (30 крапель) і суміш розбавляю водою в пропорціях 1: 3. Під один кущик вистачає 500 мл такої підгодівлі.

Щоб простимулювати плодоношення і поліпшити смак, я застосовую звичайнелушпиння цибулі. Його потрібно залити окропом і настоювати приблизно чотири дні. Після цього процідити і розвести її в 10 літрах води. Даний засіб відмінно відлякує шкідників, а також бореться із захворюваннями.