Пyтiн нaчe cкaзuвcя: Зeлeнcькuй пoкaзaв йoмy xтo дiйcнo «клoyн»

Президент України Володимир Зеленський показав Путіну хто з них насправді «клоун».

Путін думав, що після обрання Президентом України Зеленського все буде йти як по маслу, але він глибоко помилявся і сам себе виставив клоуном.

Росія хоче повернуться в G7 після окупації Криму та підтримки бойовиків на Донбасі, проте Президент України вже провів успішні переговори щодо недопущення Росії на світову арену. План Путіна зірваний остаточно!

В процесі односторонніх переговорів з Президентом Польщі, з прем’єром Ізраїлю, з Президентом Туреччини, Ангелою Меркель, Президентом Франції і іншими партнерами, Зеленський дав чітко зрозуміти, що допущення Росії на світову політичну арену повністю розв’яже руки Росії, яка і так накоїла непоправне горе для мільйонів українців.

І Президент Туреччини, і прем’єр Ізраїлю, і Ангела Меркель, і Макрон і десятки інших партнерів почули Зеленського і виступили категорично проти повернення Росії в G7.

Зеленський виставив Росії чіткі умови: виведення російських найманців і кадрових російських військових інструкторів з Донбасу, висновок російської техніки з Донбасу, припинення підтримки бойовиків і початок переговорів по Криму. Тільки тоді можна говорити про те, що Росію допустять в G7 і інші міжнародні організації. Інакше стійло і ізоляція.

Сьогодні ж Президент України провів ще одні успішні переговори.

Про це  повідомляє  прес-служба президента.

Глава держави подякував Бориса Джонсона за тверду і принципову позицію Великобританії в підтримку України в світлі недавніх заяв про можливість повернення Росії в G7.

Була відзначена неможливість відновлення членства РФ у G7, поки Росія систематично порушує норми міжнародного права і підриває європейську і світову безпеку.

Співрозмовники погодилися, що в умовах агресії РФ, яка проходить в Україні, окупації Криму і не виконання Росією Мінських домовленостей неможливо говорити про повернення РФ на міжнародну майданчик, де вирішуються глобальні проблеми.

Володимир Зеленський отримав запевнення, що така чітка позиція буде продемонстрована в ході чергового саміту «Сімки», який відбудеться 24-26 серпня у Франції.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон запросив Президента України відвідати Великобританію з офіційним візитом.

Глава британського уряду також привітав Володимира Зеленського з Днем Незалежності і побажав успіхів і процвітання народу України.

Обов’язково поділися з друзями. Нехай вся країна дізнається правду!

Источник