Радимо вaм пpисiсти! Ось ця жіночка організаторка вчорашнього мітингу 0П3Ж, цією особиною виявилася ..

На фото — організатори шабашу під посольством США. Звезені бабусі і студенти, жлоб з фотографією Сороса, який ганяє по площі жінку із зашморгом на шиї. Відбувався цей треш проти “зовнішнього управління” Україною. Так, це Сорос і США окупували Крим та Донбас і вбивають там українських військових та мирних жителів. Не Росія і Путін, а США і Сорос.

До слова, про організаторів. Праворуч на фото — депутатка від ОПЗЖ Антоніна Славицька, яка входить до робочої групи щодо виходу з конституційної кризи. Людина, яка є автором подання до КСУ, з якого і все почалось, тепер «вирішує» конституційну кризу в Україні. І влатштовує треш-акції.

А ще Славицька — провідниця інтересів найогиднішої частини судової мафії: судді Павла Вовка та членів ВРП. Саме в інтересах останніх робоча група Разумкова збирається запропонувати, щоб за брехню в деклараціях суддів «карала» ВРП.

Так-так, сама та зашкварена ВРП, члени якої одноголосно відмовилися відсторонити Вовка (та решту наволочі з ОАСК), а ще кришує суддів Майдану та п’яних суддів за кермом, і загалом є головним захисником судової мафії (https://vrpfails.dejure.foundation/)

З нетерпінням чекаємо наступних “рішень” групи Разумкова щодо виходу з конституційної кризи.

До речі, геть забув про Авакова написати в цій історії. Він так показово вчора захищав посольство, що майже всі повірили. Якби не Ківа, який разом зі Славицькою весь той треш організували.

Нагадую, що Ківа — пуста жомова яма, яка й кроку без санкції Авакова не робить. Не кажучи, про організацію пікету посольства США.

Така поведінка — грати на всі можливі боки — типова для Авакова. Нагадаю, як він колись ніби попереджав про небезпеку посла США Йованович, і одночасно допомагав Джуліані, Деркачу і ко.

Центр Протидії Корупції