Рейтінг найбідніших знаків Зодіаку

Чому одні притягують гроші, як магніт, а інші працюють у поті чола, а заробляють копійки. Чому одні багаті, а інші бідні?

Астрологи кажуть, що це визначається положенням зірок на небосхилі, при нашому народженні. Кому ж так не пощастило і у кого самий порожній гаманець?

Мужчина поседел, когда рубал скважину на огороде: из земли …

5 місце – Близнюки.Вони вміють заробляти, але їх безпечність і легковажність, не дає їм зберегти гроші і правильно ними розпорядитися. Цей знак зодіаку може витратити свої заощадження в один момент.

4 місце – Терези.Це творчі люди, вони просто не можуть стримувати себе у своїх бажаннях і звідси великі витрати. Як правило, вони мають фінансових покровителів. І якщо вони не навчаться розпоряджатися грошима, то можуть опинитися за межею.

3 місце – Водолій.Їх потреби завжди більше можливостей заробляти. Їм просто не вистачає грошей. Вони зовсім не вміють економити, дуже часто покладаються на долю.

2 місце – Риби.Навіщо гроші мрійнику? Вони зовсім не вміють ними розпоряджатися, можуть брати кредити і вплутуватися у фінансові авантюри.

1 місце – Стрільці.З одного боку, гроші йдуть до них, вони навіть можуть несподівано їх отримати, у вигляді виграшу або спадщини. Але зберегти їх не вдається, так як до фінансів вони ставляться дуже легко, до їх надходження та втрати.

Висновок один: Щоб у вас завжди були гроші, треба не тільки вміти їх заробляти, але і правильно витрачати.
джерело