Репост порятунку! А щоб ви робили, якби лікарі сказали, що вам жити від року до трьох? Цей хлопчик просто замовк…

Репост порятунку!

А щоб ви робили, якби лікарі сказали, що вам жити від року до трьох?

Я довго думала над цим. Надважко і для дорослого.

Цей хлопчик просто замовк. Шок, розпач, бажання бути видатним футболістом, але аж ніяк не героєм публікацій про збір коштів.

Гліобластома, важка операція, вирок. І шанс на спасіння у Кьольні.

Микита може прожити повне і довге життя! Деталі за хештегом #матчжиття #матчжизни

Ми ледь змогли його розговорити з Друзями, журналістами, небайдужими.
Хлопчик нам вірить.

Шоком для мене стало, що перший сюжет про нього не зібрав коштів. Підліток. Багато людей ладні допомогати маніпулятивним постам аферистів (пошукайте нашу з Борислав Береза історію про затримку негідників) та не бажають робити щось для справжнього підлітка. Живого, з болем, якого треба рятувати.

Ми з Алексей Суханов пишемо про Микиту часто, бо хлопчик і для нас став майже рідним.

Навіть п’ять гривень, навіть репрст – порятунок дитини.

Повне лікування – 115 тисяч євро. Зараз ми збираємо 60.

Давайте це зробимо.

Допомогти тут http://www.krona.niko.ua/ua/activity/assistance/1863/

Репост порятунку!А щоб ви робили, якби лікарі сказали, що вам жити від року до трьох?Я довго думала над цим. Надважко і для дорослого. Цей хлопчик просто замовк. Шок, розпач, бажання бути видатним футболістом, але аж ніяк не героєм публікацій про збір коштів.Гліобластома, важка операція, вирок. І шанс на спасіння у Кьольні. Микита може прожити повне і довге життя! Деталі за хештегом #матчжиття #матчжизниМи ледь змогли його розговорити з Друзями, журналістами, небайдужими.Хлопчик нам вірить.Шоком для мене стало, що перший сюжет про нього не зібрав коштів. Підліток. Багато людей ладні допомогати маніпулятивним постам аферистів (пошукайте нашу з Борислав Береза історію про затримку негідників) та не бажають робити щось для справжнього підлітка. Живого, з болем, якого треба рятувати.Ми з Алексей Суханов пишемо про Микиту часто, бо хлопчик і для нас став майже рідним.Навіть п’ять гривень, навіть репрст – порятунок дитини.Повне лікування – 115 тисяч євро. Зараз ми збираємо 60.Давайте це зробимо. Допомогти тут http://www.krona.niko.ua/ua/activity/assistance/1863/#ivhelpВБФ “Крона”

Опубліковано Ириною Вратаревою Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Джерело