Рецепт дріжджового стимулятора росту для нарощування зеленої маси огірків

Буває так, посадили огірочки, а вони немов сидять на грядці і не ростуть. Ось проходить тиждень, другий, а вони ледь випустили ще один листочок. І причини можуть бути різні, але основна – це різкі перепади температур повітря. Так, опускається температура повітря менше +15 градусів і огірки елементарно зупиняються в рості. І що робити в цій ситуації? Звичайно, стимулювати ріст рослини. А як? За допомогою будь-якого стимулятора росту.

І в нашому випадку пропонуємо зробити перевірений стимулятор росту на основі дріжджів.

Спочатку проведіть підготовчі заходи, підгодуйте огірочки будь-якою органікою – це може бути компост, перегній, перепрілий гній або просто попіл. Потім поставте готуватися настій.

Для цього візьміть літрову баночку теплої води, додайте в неї 1 пакетик сухих дріжджів (або 1 ст.л.), а також 1 ст.л. цукру. Перемішайте, накрийте рушником і поставте в тепле місце, але не під вплив прямих сонячних променів. Розчин буде настоюватися протягом двох годин.

Далі налийте у відро 5 літрів теплої води і влийте в неї отриманий дріжджовий концентрат. Все перемішайте. Робочий розчин готовий! Але і цей розчин потрібно розводити ще водою. Далі беремо 10 літрів знову ж теплої води, додаємо в неї 1 літр робочого розчину. І з розрахунку 1 літр вже отриманої підгодівлі додаємо під кожну рослину!

Зверніть увагу!

Дріжджовий розчин на сухій землі працювати не буде. Тому потрібно обов’язково полити огірочки теплою водою перед внесенням підгодівлі. І тільки після цього вносити стимулятор росту.

І ось дивіться, для чого нам потрібна була органіка – в основі дріжджів мікроорганізми, які починають дуже швидко перероблювати органіку, роблячи її засвоювання для рослин. Крім цього рослини отримують досить велику порцію азоту, що потрібно саме на стадії набору зеленої маси. І ви не встигнете озирнутися. Як ваші огірочки підуть у ріст. Ефект можна спостерігати вже дня через 3-4.

Ну і зайвий раз нагадаємо, що підгодовувати рослини потрібно обов’язково в теплу пору, інакше розчин дріжджів працювати не буде.